WooCommerce - en to pt_PT translation catalogue (9 entries)

en: No products found which match your selection.
pt_PT: Nenhum produto foi encontrado que corresponda à sua seleção.

en: Out of stock
pt_PT: Esgotado

en: Clear Cart
pt_PT: Limpar Carrinho

[ctx: User role]
en: Shop Manager
pt_PT: Gerente de Loja

[ctx: User role]
en: Customer
pt_PT: Cliente

en: Clear selection
pt_PT: Limpar seleção

en: My Account
pt_PT: Minha Conta

en: Login/Register
pt_PT: Login/Cadastro

en: Return To Shop
pt_PT: Retornar à Loja
