SSI - Functions - en to he translation catalogue (312 entries)

en: Permission functions is disabled
he: פונקציות הרשאה אינן זמינות

en: Error setting permissions for:
he: שגיאה בהגדרת הרשאות עבור:

en: File permissions opened successfully.
he: הרשאות קובץ נפתחו בהצלחה.

en: File permissions closed successfully.
he: הרשאות הקובץ נסגרו בהצלחה.

en: File permissions change completed successfully.
he: שינוי הרשאות הקובץ הושלם בהצלחה.

en: Folder
he: תיקייה

en: File
he: קובץ

en: Owner
he: בעלים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: CLEANING UP
he: ניקיון

en: END
he: סיום

en: Clearing cache
he: ניקוי מטמון

en: Cleaning up transients
he: ניקוי ארעיים

en: OK
he: אישור

en: Error
he: שגיאה

en: Clearing email change notifications
he: ניקוי הודעות על שינוי דואר אלקטרוני

en: Flushing transients cache
he: שטיפת מטמון ארעי

en: Cleaning up user sections
he: ניקוי מקטעי משתמשים

en: Cleaning Woocommerce data
he: ניקוי נתוני Woocommerce

en: SERVER DATA
he: נתוני שרת

en: Folder: %s
he: תיקייה: %s

en: Writable Folder: %s
he: תיקייה ניתנת לכתיבה: %s

en: Server: %s
he: שרת: %s

en: Operational System: %s
he: מערכת תפעולית: %s

en: (Unknown)
he: (לא ידועה)

en: Server IP: %s
he: כתובת IP של שרת: %s

en: Active
he: פעיל

en: Inactive
he: לא פעיל

en: 	%s: %s (Version %s) [By %s]
he: 	%s: %s (גרסה %s) [מאת %s]

en: Plugins: %s
he: תוספים: %s

en: Theme: %s (Version: %s) [%s]
he: נושא: %s (גרסה: %s) [%s]

en: Parent Theme: %s (Version: %s) [%s]
he: ערכת נושא של הורה: %s (גירסה: %s) [%s]

en: Additional
he: תוספות

en: Included
he: כלול

en: Deprecated
he: הוצאה משימוש

en: Plugins Settings
he: הגדרות תוספים

en: Modules
he: מודולים

en: Templates
he: תבניות

en: Files
he: קבצים

en: Inclusions
he: תכלילים

en: Folders
he: תיקיות

en: Styles
he: סגנונות

en: Scripts
he: סקריפטים

en: Functions:
he: פונקציות:

en: Are you sure this is the correct address?
he: בטוח שזוהי הכתובת הנכונה?

en: Execution mode
he: מצב ביצוע

en: Invalid route or not implemented yet.
he: נתיב לא חוקי או שעדיין לא יושם.

en: Invalid route file or not implemented yet.
he: מסלול לא חוקי או טרם מיושם.

en: Route file not readable.
he: קובץ הניתוב אינו קריא.

en: Cleaning
he: ניקוי

en: Permissions
he: הרשאות

en: Server information
he: מידע שרת

en: General Actions
he: פעולות כלליות

[ctx: action]
en: Running
he: פועל

en: , please wait...
he: חכה בבקשה...

en: Part {0}
he: חלק {0}

en: No return was obtained
he: לא הושגה החזרה

en: Concluded
he: הסתיים

en: Result
he: תוצאה

en: Folder permissions
he: הרשאות תיקיה

[ctx: action]
en: Opening permissions
he: פתיחת הרשאות

[ctx: action]
en: Open permissions
he: הרשאות פתוחות

[ctx: action]
en: Closing permissions
he: הרשאות סגירה

[ctx: action]
en: Close permissions
he: סגור הרשאות

en: This function is not available on Windows or on servers that block the functions used.
he: פונקציה זו אינה זמינה ב- Windows או בשרתים החוסמים את הפונקציות בהן נעשה שימוש.

en: Server Data
he: נתוני שרת

[ctx: action]
en: Getting data from the server
he: קבלת נתונים מהשרת

[ctx: action]
en: Get data from the server
he: קבל נתונים מהשרת

[ctx: action]
en: Clearing server cache
he: מנקה מטמון שרת

[ctx: action]
en: Clear server cache
he: נקה מטמון שרת

[ctx: action]
en: Cleaning up server transients
he: ניקוי ארעי שרת

[ctx: action]
en: Clear transients
he: נקי ארעיים

[ctx: action]
en: Clearing Woocommerce data from the server
he: ניקוי נתוני Woocommerce מהשרת

[ctx: action]
en: Clear Woocommerce data
he: נקה נתוני Woocommerce

[ctx: action]
en: Clearing user sections from the server
he: ניקוי מקטעי משתמשים מהשרת

[ctx: action]
en: Clear user sections
he: ניקוי מקטעי משתמש

en: Expand
he: להרחיב

en: Collapse
he: קפל

en: Select or upload image
he: בחירה או העלאה של תמונה

en: Use this image
he: השתמש בתמונה זו

en: Add
he: הוסף

en: Remove
he: הסר

en: Select image
he: בחר תמונה

en: Use this
he: השתמש באפשרות זו

en: Select
he: בחר

en: %s is required
he: %s  נדרש

en: %s not is valid image code
he: %s אינו קוד תמונה חוקי

en: %s not is valid image url
he: %s אינה חוקית כתובת URL של תמונה

en: %s is invalid
he: ‫%s אינו תקין

en: %s is badly formatted
he: %s מעוצב בצורה שגויה

en: An invalid value was specified in %s
he: ערך לא חוקי צוין ב- %s

en: An invalid subtype was specified in %s
he: צוין סוג משנה לא חוקי %s

en: For the <strong>%s</strong> plugin to work correctly it is necessary:
he: כדי <strong>%s</strong> שהתוסף יפעל כראוי, יש צורך:

en: <strong>%s</strong> plugin
he: <strong>%s</strong> תוסף

en: For the <strong>%s</strong> plugin to work correctly it is necessary the <strong>%s</strong> plugin
he: כדי <strong>%s</strong> שהתוסף יפעל כראוי יש צורך <strong>%s</strong> בתוסף

en: Install
he: התקן

en: Search
he: חיפוש

en: Activate
he: הפעל

en: %s instance has already started, use \"%s::instance()\" to get it
he: מופע %s כבר הופעל, השתמש ב- \"%s::instance()\" כדי לקבל אותו

en: %s instance has already started, use \"%s::factory()\" to start
he: מופע %s כבר הופעל, השתמש ב- \"%s::factory()\" כדי להפעיל

en: Exception
he: חריגה

[ctx: section title]
en: Files
he: קבצים

en: Max file size to image upload
he: גודל קובץ מרבי להעלאת תמונה

en: Enter a maximum file size for image upload. If empty, the value used will be 600.
he: הזן גודל קובץ מרבי להעלאת תמונה. אם הוא ריק, הערך בו נעשה שימוש יהיה 600.

en: Maximum file size unit for image upload
he: יחידת גודל קובץ מרבית להעלאת תמונות

en: Enter a maximum file size unit for image upload. If empty, the value used will be KB.
he: הזן יחידת גודל קובץ מרבית להעלאת תמונה. אם הוא ריק, הערך בו נעשה שימוש יהיה KB.

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Image files must be less than %s %s.
he: קבצי תמונה חייבים להיות פחות מ- %s %s.

en: The uploaded file is not of a permitted type
he: הקובץ שהועלה אינו מסוג מותר

en: The uploaded file is not a valid image
he: הקובץ שהועלה אינו תמונה חוקית

en: Form ID not defined
he: מזהה טופס לא הוגדר

en: Form fields not defined
he: שדות טופס אינם מוגדרים

en: Invalid URL.
he: כתובת URL של Invalid.

en: Invalid Method.
he: שיטה לא חוקית.

en: Invalid Field.
he: שדה לא חוקי.

en: Fields with %s are required
he: שדות עם %s נדרשים

en: Required field
he: שדה חובה

en: (Select)
he: (בחר) בחר

en: I have read and accept the terms and conditions described above
he: קראתי וקבלתי את התנאים וההתניות שתוארו לעיל

en: Read Only
he: קריאה בלבד

en: Invalid Matches
he: התאמות לא חוקיות

en: Empty Matches
he: התאמות ריקות

en: The log has already started.
he: יומן הרישום כבר הופעל.

en: Error inserting text in the log.
he: שגיאה בהוספת טקסט ליומן הרישום.

en: Error writing to "%s" log
he: שגיאה בכתיבה ליומן הרישום "%s"

[ctx: section title]
en: Libraries
he: סיפריות

[ctx: section title]
en: Forms
he: טפסים

[ctx: section title]
en: Fonts
he: פונטים

en: Invalid action data.
he: נתוני פעולה לא חוקיים.

en: Class or function not exist.
he: מחלקה או פונקציה אינן קיימות.

en: User not logged in.
he: המשתמש לא מחובר.

en: User don't has authorization to do this action.
he: למשתמש אין הרשאה לבצע פעולה זו.

en: Setup
he: התקנה

en: General Data
he: נתונים כלליים

en: Installation Data
he: נתוני התקנה

en: General Advanced Data
he: נתונים מתקדמים כלליים

en: Advanced Installation Data
he: נתוני התקנה מתקדמים

en: Configuration Files
he: קבצי תצורה

en: Errors
he: שגיאות

en: Actions on Files
he: פעולות בקבצים

en: Packages
he: חבילות

en: Upgradable Packages
he: חבילות ניתנות לשדרוג

en: Installed Packages
he: חבילות מותקנות

en: Explore Folder
he: סייר בתיקיה

en: Explore Tree
he: גלה את Tree

en: Compressed
he: דחוס

en: Database
he: מסד נתונים

en: Others
he: כללי

[ctx: section title]
en: Security
he: אבטחה

en: This page has restricted access to specific roles
he: לדף זה יש גישה מוגבלת לתפקידים ספציפיים

en: ERROR
he: שגיאה

en: Login blocked, try again in %s minutes
he: הכניסה נחסמה, נסה שוב בתוך %s דקות

en: You are not currently logged in.
he: עליך להתחבר לאתר.

en: Other Settings
he: הגדרות משתמש

[ctx: section title]
en: General Options
he: אפשרויות כלליות

en: Sidebar
he: סרגל צד

en: Activate changes
he: הפעלת שינויים

en: Check to activate sidebars changes.
he: בדוק כדי להפעיל שינויים בסרגלים הצידיים.

en: Mobile Position
he: מיקום נייד

en: Select the sidebar position in mobile view.
he: בחר את מיקום הסרגל הצידי בתצוגה ניידת.

en: Top
he: עליון

en: Collapsible
he: הרכבה

en: Check to activate collapsible sidebars.
he: בדוק כדי להפעיל סרגלים צידיים מתקפלים.

en: Mobile only
he: נייד בלבד

en: Collapsible Sidebar Title
he: כותרת סרגל צידי מתקפלת

en: Enter the name to apear in expand link on colapsed sidebar.
he: הזן את השם שיש לציין בקישור הרחבה בסרגל צידי מקולפס.

en: Collapsible Widgets
he: ווידג'טים מתקפלים

en: Check to activate collapsible widgets in sidebars.
he: בדקו כדי להפעיל ווידג'טים מתקפלים בסרגלים צידיים.

en: Filters
he: מסננים

en: Close
he: סגור

en: &#x3C;Prev
he: <לכה

en: Next&#x3E;
he: הבא בתור&#x3E;

en: Today
he: היום

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

[ctx: short month]
en: Jan
he: ינואר

[ctx: short month]
en: Feb
he: פבררואר

[ctx: short month]
en: Mar
he: מרץ

[ctx: short month]
en: Apr
he: אפריל

[ctx: short month]
en: May
he: מאי

[ctx: short month]
en: Jun
he: יוני

[ctx: short month]
en: Jul
he: יולי

[ctx: short month]
en: Aug
he: אוגוסט

[ctx: short month]
en: Sep
he: ספטמבר

[ctx: short month]
en: Oct
he: אוקטובר

[ctx: short month]
en: Nov
he: נובמבר

[ctx: short month]
en: Dec
he: דצמבר

en: Sunday
he: יום ראשון

en: Monday
he: יום שני

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Friday
he: יום שישי

en: Saturday
he: שבת

[ctx: short day]
en: Sun
he: ראשון

[ctx: short day]
en: Mon
he: שני

[ctx: short day]
en: Tue
he: שלישי

[ctx: short day]
en: Wed
he: רביעי

[ctx: short day]
en: Thu
he: חמישי

[ctx: short day]
en: Fri
he: שישי

[ctx: short day]
en: Sat
he: שבת

[ctx: min day]
en: Su
he: א

[ctx: min day]
en: Mo
he: ב

[ctx: min day]
en: Tu
he: ג

[ctx: min day]
en: We
he: ד

[ctx: min day]
en: Th
he: ה

[ctx: min day]
en: Fr
he: ו

[ctx: min day]
en: Sa
he: שבת

[ctx: section title]
en: Updates
he: עדכונים

en: Block external administrators
he: חסימת מנהלי מערכת חיצוניים

en: Check to block access to the configuration for administrators who are not on the allowed list.
he: בדוק כדי לחסום את הגישה לתצורה עבור מנהלי מערכת שאינם ברשימת המורשים.

en: Disable Update Limiter
he: השבת את מגביל העדכונים

en: Check to disable the update limiter for plugins and themes that are not on Wordpress.
he: בדוק כדי להשבית את מגביל העדכון עבור תוספים וערכות עיצוב שאינם ב- Wordpress.

en: This username cannot be used because is a reserved or insecurity name!
he: אין אפשרות להשתמש בשם משתמש זה מאחר שהוא שם שמור או חסר ביטחון!

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he[0]: כל ה-<span class="count">(%s)</span>
he[1]: כל ה-<span class="count">(%s)</span>

en: This user cannot be edited, showed or deleted!
he: אין אפשרות לערוך, לראות או למחוק משתמש זה!

en: This user cannot be deleted!
he: אין אפשרות למחוק משתמש זה!

en: #ID
he: # זיהוי

en: (Not defined)
he: (לא הוגדר)

en: Actions
he: פעולות

en: All <span class="count">(%s)</span>
he: כל ה-<span class="count">(%s)</span>

en: Apr
he: אפריל

en: Aug
he: אוגוסט

en: Cleaning up server transients
he: ניקוי ארעי שרת

en: Clear server cache
he: ניקוי מטמון השרת

en: Clear transients
he: נקי ארעיים

en: Clear user sections
he: ניקוי מקטעי משתמש

en: Clear Woocommerce data
he: ניקוי נתוני Woocommerce

en: Clearing server cache
he: ניקוי מטמון שרת

en: Clearing user sections from the server
he: ניקוי מקטעי משתמש מהשרת

en: Clearing Woocommerce data from the server
he: ניקוי נתוני Woocommerce מהשרת

en: Close permissions
he: סגור הרשאות

en: Closing permissions
he: הרשאות סגירה

en: Content is available only for guest users. Go Back <a href='%s' onclick='javascript:history.go(-1);return false'>login</a>
he: תוכן זמין למשתמשים אורחים בלבד. חזור אחורה <a href='%s' onclick='javascript:history.go(-1);return false'>בכניסה</a>

en: Content is available only for registered users. Please <a href='%s'>login</a>
he: תוכן זמין רק עבור משתמשים רשומים. נא <a href='%s'>היכנס</a>

en: Dec
he: דצמבר

en: Done
he: בוצע

en: Downloads
he: הורדת קבצים

en: Edit Account
he: עריכת החשבון

en: Edit Address
he: ערוך כתובת

en: Email Settings
he: הגדרות דוא”ל

en: Email Test
he: בדיקת דוא"ל

en: Feb
he: פבררואר

en: Fonts
he: פונטים

en: Forms
he: טפסים

en: Fr
he: ו

en: Fri
he: שישי

en: General Options
he: אפשרויות כלליות

en: Get data from the server
he: קבלת נתונים מהשרת

en: Getting data from the server
he: קבלת נתונים מהשרת

en: Invalid %s method for form.
he: שיטת %s לא חוקית עבור טופס.

en: Invalid %s property
he: מאפיין %s לא חוקי

en: Jan
he: ינואר

en: Jul
he: יולי

en: Jun
he: יוני

en: Libraries
he: סיפריות

en: Log in
he: התחבר

en: Log out
he: התנתק

en: Log Settings
he: הגדרות יומן רישום

en: Log
he: יומן

en: Login
he: התחבר

en: Logout
he: התנתק

en: Mar
he: מרץ

en: mm/dd/yy
he: מ"מ/ד/י

en: Mo
he: ב

en: Mon
he: שני

en: My account
he: החשבון שלי

en: Next
he: הבא

en: No result found!
he: לא נמצאה תוצאה!

en: Nov
he: נובמבר

en: Oct
he: אוקטובר

en: Once Hourly
he: פעם בשעה

en: Open permissions
he: פתיחת הרשאות

en: Opening permissions
he: הרשאות פתיחה

en: Orders
he: הזמנות

en: Payment Methods
he: שיטת תשלום

en: Previous
he: הקודם

en: Register
he: הירשם

en: Running
he: ריצה

en: Sa
he: שבת

en: Sat
he: שבת

en: Security
he: אבטחה

en: Select any option...
he: בחירת אפשרות כלשהי...

en: Select one option...
he: בחירת אפשרות אחת...

en: Send
he: שלח

en: Sending, please wait...
he: שולח, נא המתן...

en: Sep
he: ספטמבר

en: Settings
he: הגדרות

en: Su
he: א

en: Sun
he: ראשון

en: Th
he: ה

en: Thu
he: חמישי

en: Title
he: כותרת

en: Tu
he: ג

en: Tue
he: שלישי

en: Updates
he: עדכונים

en: We
he: ד

en: Wed
he: רביעי

en:    %s: %s (Version %s) [By %s]
he:    %s: %s (גרסה %s) [מאת %s]

en: Hello %s
he: שלום %s

en: Login or Register
he: היכנס או הירשם
